Brawl Stars Rehberi 2020

Editör: MEB
Brawl Stars Rehberi

Brawl Stars Rehberi – Mobil

Brawl Stars MOBA kategorisinde değerlendirebileceğimiz bir oyun, Brawl Stars’da gerçek oyunculara karşı mücadele ediyoruz. Oyuna girer girmez hemen arenada ki yerimizi alıyoruz, oyunu kontrol etmek ilk başta zorlanabileceğiniz bir yapısı olmamasına karşın rekabetçi bir oyun olduğundan dolayı kontroller çok önemli ve alışmanız zaman alabiliyor, ekranın sol tarafında dijital pad sağ tarafında ise ateş ile ilgili kontroller yer alıyor.

Brawl Stars 2017 yılından beri Google Play ve AppStore’da mobil oyuncuları çılgına çeviren Supercell yapımı bir mobil oyun.

Google Play Store’dan Brawl Stars indir


IOS AppStore’dan Brawl Stars indir

Brawl Stars Bilgisayardan nasıl oynanır?

Brawl Stars oyununu bilgisayardan oynamak isteyenler için bluestacks android emülatörü programı ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

BlueStacks ile tüm Android uygulama ve oyunları çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks ile Brawl Stars nasıl oynanır?

WASD tuşlarını hareket etmek için kullanabilirsiniz.

Ateş modları için farenizi kullanabilirsiniz.


Brawl Stars milyar dolarlık bir oyuna mı dönüşüyor?

Oyunun yapımcısı Supercell, Brawl Stars‘ın performansından memnun.

Supercell’in yapımını üstlendiği Clash Royale mobil oyunu sadece iOS platformunda 979 milyon dolarlık gelir elde etti ve buna Android platformu dahil değil. Clash Royale 2016 yılında piyasaya sunulmuştu.

Brawl Stars çok sevildi, Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach ve Clash Royale gibi başarılı mobil oyunlara imza atmış, Supercell Brawl Stars ile oyuncuları kendine bağlamayı başarmış gözüküyor.

Brawl Stars Sadece Mobil Oyundan İbaret Değil

Günümüzde popüler her şeyde olduğu gibi piyasaya sunulan bir ürün sadece kendisiyle tek bir içeriğe bağlı kalmıyor, üretilen bir oyunda olsa onu tamamlayan yeni ürünler taleple beraber kendiliğinden oluşuyor. Bahsettiğimiz şey aslında bir oyun ama artık Brawl Stars bir mobil oyundan ibaret değil, popüler ve sevilen bir oyun olmasından dolayı oyunla ilgili pek çok lisanslı ürünler üretildi.

Brawl Stars Rehberi – Oyun Kartları

72 Adet Teneke Kutu’da Brawl Stars Oyun Kartları

Kaliteli malzemeden üretilmiş çocuğunuzun sağlığına uygun

Brawl Stars Rehberi – Kutu Oyunu

Toyzz Shop Brawl Stars Kutu Oyunu

Brawl Stars rehberimiz’de kutu oyununa yer vermek istedik. Piyasada pek çok çeşidi bulunan

Brawl Stars Rehberi yazımızda Toyzz Shop’larda satılan yerli üretim olan ürününden bahsedeceğiz.

Brawl Stars kutu oyunu bir strateji oyunudur ve 2 kişi ile oynanır. Kutu içeriğinde oyun alanı, karakter kartları, ceza piyonları ve ödül kartları vardır.

Brawl Stars Kutu oyunu nasıl oynanır?

Kutu oyunun içerisindeki oyun alanında ilerleme yolu bulunur, oynamak istediğimiz zemine yerleştiririz bu bizim kartlarımız ve piyonları yerleştireceğimiz alanımızdır.

Kutudan çıkan 64 adet karakter kartı vardır, bunları iyice karıştırırız ilerleme yoluna dizeriz. Aynı şekilde kutudan çıkan 30 adet sarı yıldızlı ödül ve ceza kartlarını’da karakter kartlarımız gibi iyice karıştırırız bunları oyun alanımız içerisinde kolayca ulaşabileceğimiz bir yere kapalı şekilde yerleştiririz.

Piyonlar başlangıç noktasına konulur böylelikle oyuna başlarız. Güzelce karıştırdığımız karakter kartlarımızdan 4’er adet kart alır kartları sırayla yere atarız.

Atak kısmında ki en yüksek puana bakıp en çok hasar puanına sahip kişi yerdeki kartların sahibi olur. Aldığımız kart kadar piyonumuzu oyun alanında ilerletiyoruz şöyle ki oyuna başlarken 8 adet kartımız vardı 4 tanesi bende 4 tanesi arkadaşımızda eğer ben 5 kart aldıysam 3 tanede arkadaşımın elinde var ben oyun alanındaki piyonumu 5 kere ilerlerim arkadaşımda 3 kere ilerletebilir.

Arkadaşım çok şanssız biriyse 8 kartta bendeyse sadece ben ilerlerim arkadaşım bekler bu yüzden kartları güzelce karıştırmayı unutmayın.

Oyun alanında piyonu ilerletirken oyun alanı üzerinde yıldızlı bölgeler var eğer piyon onlara denk gelirse 30 adet sarı yıldızlı ödül ve ceza kartlarımız vardı bunlardan bir tanesini alırız. Ceza ve ödül kartında ne yazarsa onu yapmamız gerekir ileri yada geriye hareket edebiliriz ve şanssızlık yaşamamak için lütfen ceza ve ödül kartlarını’da güzelce karıştırmayı unutmayın, ayrıca Brawl Stars rehberimizi arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Brawl Stars Kutu Oyunu Toyzz Shop’tan Kredi kartına taksit ve Aynı gün kargo avantajıyla


Brawl Stars Rehberi – Kızma Birader Kutu Oyunu

Yeni seri tüm karakter ve kartları keşfetmeye hazır mısınız?

Brawl Stars Kızma Birader Nasıl oynanır?

Kutudan oyun matı, karakter kartları ve şans çarkı bulunur.

Çarkı çeviriyoruz karakter kartımızı ilerletip güvenli bölgeye girdikten sonra oyunu kazanıyoruz.

Klasik kızma birader çocuklarımızın ilgisini çekmiyor olabilir, Brawl Stars kızma birader ile sevdikleri oyunun karakterleriyle eğlenirken aynı zamanda zeka gelişimlerini destekleyin.


Brawl Stars Kızma Birader Oyunu Toyzz Shop’tan Kredi kartına taksit ve Aynı gün kargo avantajıyla


Brawl Stars Hediyelik Ürünler

Brawl Stars hayranı için daha özel bir hediye olabilir mi?

Birbirinden güzel hediyeler ile brawl stars hayranlarını mutlu edin.

Brawl Stars Kanvas Tablo

Kişiye özel üretim Brawl Stars duvara montaja hazır çıtalı kanvas tablo

Brawl Stars Kanvas Tablo Örneği

Çocuğunuzun odasını süsleyen Brawl Stars Kanvas Tablolar kişiye özel üretilmektedir.

Sizde Brawl stars kanvas tablo ile çocuğunuzun odasını süslemek isterseniz hemen sipariş verin.

Brawl Stars Kanvas Tablolar özel üretim oldukları için boyut ve görseller isteğiniz doğrultusunda profesyonelce seçilmektedir.


Brawl Stars Seramik Kupa

Brawl Stars Seramik Kupa

Çok sevdiğiniz Brawl Stars oyunun karakterlerinin bulunduğu seramik kupa elde ve bulaşık makinesinde yıkanabilir renkli ve dikkatleri üzerinde toplayan baskısıyla çocukları sıvı tüketmeye teşvik eder.

Sadece çocuklar değil yetişkin Brawl Stars tutkunlarına da verilebilecek en güzel hediyelerden biri evinizde Brawl Stars oynarken veya ofisinizde sıcacık molalarda size eşlik edecek yanınızdan ayırmayacaksınız.

Brawl Stars Teneke Kumbara

Brawl Stars karakterlerinin renkli dünyasını yansıtan teneke kumbara ile çocuğunuza para biriktirme ve para yönetimini öğretin.


Brawl Stars Doğum Günü Konsepti

Brawl Stars Doğum Günü Davetiyesi

Çocuğunuzun doğum gününü renklendirin arkadaşlarına ve onların ailelerini çocuğunuzun sevdiği Brawl Stars karakterleriyle davet edin.

Brawl Stars Doğum Günü Afişi

Davetlileri çocuğunuzun resminin, adının ve isteğinize göre özelleştirilebilir bir şekilde yazı ve görsellerin yer aldığı doğum günü afişiyle karşılayın.

Örnek resimdir kişiye özel profesyonel grafikerler tarafından tasarlanır.

Rehberimiz gelecekte Brawl Stars oyunun gelişmeleri, haberleri ve yeni ürün bilgileriyle güncellenecek takip etmeyi unutmayın.

Editör Yorumu

Yazımızda ki ürünleri Toyzz Shop veya başka bir yerden temin etmeniz mümkün Toyzz Shop’lardan alacağınız Brawl Stars ürünlerini veya diğer satılan tüm ürünler insan sağlığına uygun, yasal sertifikasyon ve akreditasyon süreçlerinden geçmiş ürünlerdir. Böylelikle siz ve çocuğunuz için en uygun ürünü uygun fiyatla ve güvenle seçmiş olursunuz. Toyzz Shop’u önermemizde ki en büyük etken piyasada bulunan ürünlerin güvenirliğinin bilinmiyor olması diğer alternatiflerden bir ürün satın alırken sağlığınız için lütfen ürünün sertifikasyon ve akreditasyon süreçlerini sorun. Toyzz Shop’ta bulunan bütün ürünlerin CE sertifikasyonuna sahip olduğunu lütfen unutmayınız.


Toyzz Shop Editörün Seçimi

 Toyzz Shop İsim ve Logosunun tek sahibi Toypa Mağazacılık Tic. A.Ş’dir.

Oyunvid  Toypa Mağazacılık Tic. A.Ş‘yi temsil etmez. Oyunvid ve  Toypa Mağazacılık Tic. A.Ş arasında herhangi bir bağ yoktur.